İletişim Kurumsal

KIA Kasko

KIA’NIZ KIA KASKO İLE GÜVENDE

- Aracınız, KIA Yetkili Servislerinde, konusunda Uzman Teknisyenler tarafından onarıldığı için KIA’nızı ilk günkü gibi güvenle kullanabilirsiniz.

KIA ORİJİNAL YEDEK PARÇALAR

- Aracınızın, teminat kapsamındaki bir hasarı nedeniyle onarımı kararlaştırıldığı durumlarda hasarın tazmininde sadece “KIA Orijinal Yedek Parçalar” kullanılmaktadır.

ANAHTAR TESLİM BEDELİ KIA KASKO’DAN

- Trafiğe çıkış tarihinden itibaren “1 Yıl” boyunca aracınızda gerçekleşebilecek pert hasarlarda veya çalıntı durumunda kaybınız, aracınızın peşin anahtar teslim satış bedeli üzerinden karşılanır.

GENİŞLETİLMİŞ KASKO

- Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa KIA Kasko anlaşması olan KIA Yetkili Servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.

MUAFİYETSİZ TEMİNAT

- Deprem ve yanardağı püskürmesi, sel ve su baskını, grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketleri, terör ve sabotaj ile bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlar muafiyetsiz olarak teminat altındadır.

ÇALINMAYA KARŞI TEMİNATLAR

- Aracınızın anahtarının kaybolması veya çalınma sebebi ile aracın güvenliğini sağlamak için yapılan alarm ve immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit kontak setinin değiştirilmesi masrafları, olay başı ve yıllık toplam olmak üzere 2.000 TL (*) limitle teminat altındadır.

EKSPRES ONARIM

- KIA Yetkili Servisleri’ nde 1.500 TL (*)'ye kadar olan hasarlar, eksper beklemeden süratle yapılır.

MUAFİYETSİZ ÖN CAM DEGİŞİMİ

- Bir defaya mahsus, aracınızın camı KIA Kasko ile orijinal KIA Cam Teminatı altındadır, poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda hasarsızlık indirimi, sigorta kapsamında devam eder. EŞYALARINIZ DA TEMİNATIMIZ ALTINDA

- Aracınızın içinde bulunan cep telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız, çalınmaya karşı KIA Kasko kapsamında 1.000 TL (*)'ye kadar teminat altındadır.

ÇEKİCİ HİZMETİNE KASKO

- Kurallara uygun olmayan şekilde çekilen aracınızda meydana gelebilecek zararlar, KIA Kasko poliçesi kapsamındadır.

KIA KASKO İLE YOLA DEVAM

- Aracınızın trafikte seyredemeyecek şekilde hasarlandığı kazalarda; onarım 24 saat içerisinde gerçekleştirilemez ise İkame Araç Hizmeti (*) verilir.

ÖNCELİK HEP SİZİN

- Concierge ve destek hizmetleri ücretsiz olarak sağlanır. Aracınızın arızalanması hallerinde bile KIA Kasko’nuz yanınızdadır. Yılda bir defayla sınırlı olmak şartı ile KIA'nızın arızalanmasına bağlı olarak Kia Yetkili Servisi’ne çekilmesi teminat altına alınmıştır.