İletişim Kurumsal

Family-like-care

KIA yetkili servislerine geldiğinizde, konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından KIA aracınızın mevcut durumu ile ilgili ücretsiz check- up hizmeti sağlanır.

KIA olarak temel amacımız satış sonrasında da fark yaratmaktır. Family Like Care anlayışında, KIA sahiplerini ailemizin bireyleri gibi görürüz. KIA Satış Sonrası Hizmet vaatlerimiz de bu anlayışa göre şekillenmiştir.

KIA’nıza sizden daha fazla özeni sadece KIA Yetkili Servisleri gösterebilir. KIA aracınızı yetkili servislerimizden teslim alırken, bıraktığınızdan daha temiz olarak bulursunuz.

KIA, düzenli kontrolün aracınıza faydasını bilir.

 

10 Adımda Servis Süreci

 

Türkiye'nin dört bir noktasında bulunan herhangi bir KIA yetkili servisine girdiğinizde sizlere aşağıdaki 10 adet servis hizmet ilkelerine uygun şekilde davranılacağına emin olabillirsiniz.

 

Randevular  
Karşılama Sizi servis alanlarının girişinde güleryüzlü ve içten bir KIA personeli ile karşılarız.
Arıza Tespiti Söylediklerinizi dikkatle dinler, aracınızla ilgili arızaların tespitini eksiksiz olarak yaparız.
Onarım Talimatları Aracınızla ilgili herhangi bir onarım işlemine başlamadan önce, işlem detaylarını sizinle paylaşır ve sizden ön onay imzası talep ederiz.
Ücretlendirme Ücretlendirme ile ilgili tahmini bilgiyi size verir, onayınızı almadan herhangi bir işlem yapmayız.
Serviş İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi Servis işlemlerinizi tam zamanında, garantili yedek parça ve işçilikle; KIA Teknik Eğitimlerini almış, uzman tekniksyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir, size söz verdiğimiz şekilde aracınızla ilgili beklentilerinizi karşılarız.
Servis İşlemlerinin Takibi Onarım sürecinde ve teslimat zamanında herhangi bir değişiklik olması durumunda sizi derhal bilgilendiririz.
Son Kontrol Servis işlemleri tamamlandıktan sonra aracınızla ilgili tüm işlemlerin eksiksiz yerine getirildiğinden emin olmak için Son Kontrol Teknisyenlerimiz tarafından kapsamlı bir final kontrol gerçekleştirilir.
Araç Teslim Aracınızı almaya geldiğinizde, yapılanların detayını ve ücretlerini açıklar; bu konulardaki tüm sorularınızı cevaplarız. Servislerimizden ayrıldıktan sonra da oluşabilecek sorularınızı memnuniyetle cevaplarız.
Takip Aracınızı almaya geldiğinizde, yapılanların detayını ve ücretlerini açıklar; bu konulardaki tüm sorularınızı cevaplarız. Servislerimizden ayrıldıktan sonra da oluşabilecek sorularınızı memnuniyetle cevaplarız.