İletişim Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Borovalı Otomotiv, 1993 yılında  Vefa Borovalı önderliğinde “mutlu çalışan, mutlu müşteri” prensibi ile 60 kişilik bir ekiple yola çıkmıştır.  25 yıldır sürekli gelişim hedefiyle ilerleyen Borovalı Otomotiv’de , bugün konusunda uzman ve deneyimli 160 kişilik bir ekip çalışmaktadır.

 

Borovalı Otomotiv kuruluşunun 25. yılında, 70 yıllık köklü KIA markasını bünyesine kazandırmıştır.  KIA Borovalı, İzmir en merkezi konumunda, havaalanına  10 dk mesafede Gaziemir’de  yer almaktadır.  KIA’nın yeni modern ve konforlu bayii görünümüne uygun olarak tasarlanan KIA Borovalı, satış, servis, ikinci el ve sigorta alanlarında konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla, misafirlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

 

 Günlük 60 araç giriş kapasitesi bulunan KIA  Borovalı servis departmanı,  teknik kadrosu ve  modern ekipmanları ile iş süreçlerinde sıfır hata anlayışını benimsemektedir.

 

Şirket Değerlerimiz

 

İnsan Odaklı Yaklaşım

Bilginin paylaştıkça büyüdüğünü biliriz. Birbirinden öğrenen birbiriyle paylaşan insan odaklı yaklaşımların her alanda hakim olması için çalışırız.

 

Sorumluluk ve Güven

Her kademede yapılan işin sorumluluğunun alınmasını önemseriz. Yaptığımız işe duyduğumuz güven, taşıdığımız sorumluluk duygusundan gelir.

 

Şeffaflık ve Dürüstlük

Tüm süreçlerin şeffaf ve dürüstlük ile yönetilmesi kırmızı çizgimizdir.

 

Gelişimin Sürekliliği

Sürekli gelişim ilkesinden hareketle, her zaman daha iyi bir yolun olduğunu biliriz. Dünü unutmadan bugünü kaçırmadan geleceğe düşünerek, daha iyisini bulma hedefiyle yol alırız.

 

Çevre ve Kaynakların Korunması

Doğanın bize sunduğu kaynaklara saygı duyarak, sürdürülebilir bir çevre anlayışı doğrultusunda faaliyetlerimizi yürütürüz.