İletişim Kurumsal

Kia Family Card

KIA Türkiye'den Kia Kullanıcılarına Benzersiz Hizmetler Kia Family Card'da!

Kia Türkiye Kia araç sahiplerine özel bir yol yardım ve uzatılmış mekanik güvence programı sunuyor. KIA Family Card sahipleri tüm acil yol yardım hizmetlerinin yanı sıra aşağıdaki benzersiz hizmetlerden de faydalanabilecekler.

Acil Yol Yardım Hizmetleri

Kia Family Card hizmetini satın alan müşterilerimiz yol yardım hizmeti, çekici temini, kaza/arıza anında seyahate devam güvencesi, akaryakıt bitmesi durumunda en yakın akaryakıt istasyonuna çekim hizmeti, lastik patlaması durumunda en yakın KIA Yetkili Servisine çekim, oto kapı kilit hizmeti gibi tüm acil yol yardım hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

İkame Araç

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Kaza ya da arıza halinde çekici hizmeti veriyor. Dilerseniz seyahate devam etmeniz için geçici araç ya da konaklama imkanı sunuyor.

Konut Yardımı ve Asistans

KIA Family Card Sahipleri sadece araçları için değil yaşadıkları konutları için de çilingir hizmeti sağlamaktan, kırılan camların tamirine, gerektiğinde tesisatçı sağlamaya kadar her türlü problemde destek alabiliyor ve rezervasyon yapmaktan, çiçek göndermeye veya indirimli araç kiralamaya varan birçok asistans hizmetinden de ücretsiz faydalanabiliyor.

Sağlık

KIA Family Card Sahipleri; tıbbi danışma hizmeti, ücretsiz ambulans hizmeti gibi birçok avantajlı sağlık hizmetinden ücretsiz faydalanabilmektedirler.

BP Avantajları

BP istasyonlarında KIA Family Silver Card’a özel avantajlar KIA Family Silver Card kullanıcıları programa katılan BP Club üyesi istasyonlarda KIA araçlarıyla yapacakları ilk 1.500TL’lik akaryakıt/otogaz alımı sonrasında 30TL hediye akaryakıt; daha sonra yapacakları tüm alımlarda ise 5 kat BP Club puan kazanacaklar. Bu kazanımlar, sadece KIA Family Silver Card’a tanımlı plaka için geçerli olacaktır. Bu uygulama ile KIA Family Silver Card kullanıcıları, standart BP Club Card sahiplerine göre 5 kat BP Club puan sahibi olacaklar. KIA Family Gold Card kullanıcıları, programa katılan BP Club üyesi istasyonlarda KIA araçlarıyla yapacakları ilk 1.000 TL’lik akaryakıt/otogaz alımı sonrasında 30TL hediye akaryakıt; daha sonra yapacakları tüm alımlarda ise 5 kat BP Club Card puan kazanacaklar. Bu kazanımlar sadece KIA Family Gold Card’a tanımlı plaka için geçerli olacaktır. Bu uygulama ile KIA Family Gold Card kullanıcıları standart BP Club Card sahiplerine göre 5 kat BP Club puan sahibi olacaklar. Kazanılan puanlar BP Club üyesi istasyonlarda BP Club genel şartları çerçevesinde ve sadece akaryakıt/otogaz alımında kullanılabilecektir. Programdan BP taşıtmatik müşterileri faydalanamazlar.